ADD Ödev Evinde Yılbaşı Kutlaması

ADD Ödev Evinde Yılbaşı Kutlaması

Atatürkçü Düşünce Derneği Uşak Şubesi, Aybey Ödev evi öğrencilerine yeni yıl hediyesi dağıttı. Bu yıl ilk kez düzenlenen yeni yıl coşkusuna yüze yakın öğrenci ve öğrenci velisi katıldı.Katılan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Uşak ADD Şube Başkanı Dr. Arif Güvenir yapmış olduğu konuşmada ,sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde ,eğitim ve öğretim alanında yapmış olduğumuz çalışmalara bir yenisini daha ekledik.

Bu yıl ilk kez düzenlediğimiz, iyi dileklerimizi ilettiğimiz, aynı zamanda çocuklarımızı sevindirdiğimiz Yeni yıl programını organize eden Ödev Evi sorumlu müdürü Miray Böcekci öğretmenime ve gönüllü öğretmenlerimizden Tuğba Demirelöğretmenime teşekkür ederim.

2017 yılının sağlık, mutlulukiçinde  ,bombaların patlamadığı,savaşsız,özgürlük ve barışın egemen olduğu,çocukların ölmediği,kadın ve kızlarımıza tekmelerin savrulmadığı,din eğitimi veriyoruz bahanesiyle erkek çocukların ırzlarına geçilmediği,cemaat ve tarikatların terör örgütü olarak kabul edildiği bir yıl olmasını dileriz dedi .

Ödev Evi müdürü Miray Böcekçi de yeni yıla girerken çocuklarımızın heyecan içinde yeni umutlarla girmelerini istedik. Biliyoruz ki umut çalışma ve başarıyı getirecektir. Amacımız ülkemizin geleceği minik beyinlere eğitimin ve çalışmanın önemini kavratmaktır. Bizim için en iyi Atatürkçü vatanına milletine en iyi hizmet edebilen vatandaştır. Bu önceliğimizi çocuklarımıza anlatmaya çalışıyoruz dedi.

HABER/SALİH KILINÇ

IMG_1264[1]

IMG_1260[1] IMG_1262[1]

1,229 toplam okunma, 1 günlük okunma

Yorum Yap