Alkolün sonu: cinayet ve dağılan bir yuva

Banaz ilçesine bağlı derbent Köyünde eve alkollü gelen kocası ile tartışan kadına adamın başına çekiçle vurarak öldürdü.

İşsiz olan ve sürekli alkol aldığı öğrenilen Yusuf Ataseven, dün gece eve yine alkollü gelince, eşi ile kavga etti. İddiaya göre eşi Sevgi Ataseven, kendini korumak için eşinin başına çekiçle vurarak öldürdü.

ALKOL BAĞIMLILIĞI CİNAYETE NEDEN OLDU

Dün gece Banaz’ın derbent Köyünde gece saat 01.30 sıralarında eve alkollü gelen Yusuf Ataseven (41) eşi ile kavga etti. Eşi Sevgi Ataseven (36) iddialara göre eşi tarafından darp edilmesi üzerine çekiçle kafasına vurarak Yusuf Ataseven’i öldürdü.

Yetişkin üç kızları bulunan genç çiftin mutluluğu Yusuf Ataseven’in alkole olan bağımlılığı yüzünden bozuldu.

Derbent Köylülerinden aldığımız bilgiye göre, belli bir işi olmayan Yusuf Ataseven, içkili gazinolarda kısa süre çalışır, çoğu zamanda işsiz gezerdi. Olay günü d eişsis olduğu belirtildi.

Alkollü geldiği zamanlar eşi sevgi Ataseven ile kavga eder ve köylülerin verdiği bilgiye göre her seferinde eşini darp ederdi. Olay günü yediği dayaklar canına tak diyen Sevgi Ataseven, kendini savunabilmek için yanına çekiç aldı. Eşi, darp etmey başlayınca da başıan vurarak ölümüne sebep oldu.

Alkol yüzünden bir yuva dağılırken üç genç kız öksüz ve yetim kaldı. Katil zanlısı Sevgi Ataseven’in de jandarma tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.

HABER / SALİH KILINÇSAYFA 2  cinayet (3) SAYFA 2  cinayet (2)

495 toplam okunma, 1 günlük okunma

Yorum Yap