Başkan Cahan Muhtarların Derdini Dinledi

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan merkez bağlı köy muhtarlarıyla çay içip dertlerini dinledi.

Cahan, köy hizmetlerinin Uşak İl Özel İdaresi bünyesinde yapıldığını hatırlatarak, belediye ile koordineli biçimde köylere hizmet götürüldüğünü ve köylerde de yaşamı kolaylaştırmaya çalıştıklarını belirtti.

“BİZDE KÖY ŞEHİR AYIRIMI YOK”

Seçildiği günden bu yana Uşak için birlik ve beraberlik içerisinde görev yapmak taraftarı olduğunu kaydeden Uşak belediye Başkanı Nurullah Cahan, merkez ilçeye bağlı köy muhtarlarıyla bir araya gelerek isteklerini dinledi ve neler yapılması konusunda muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu.

İsmetpaşa caddesi üzerinde bir kafede muhtarlarla çay içerken objektiflere yakalanan Başkan Cahan, “Hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz. Belediye Başkanı olarak seçim endeksli çalışılmasını düşünen biri değilim. Uşak’ta her mahallemizde ayırım yapılmadan alt yapı ve yol çalışmalarını sürdürüyoruz. Büyük bir bölümü de tamamlanmış durumda. Yeni yılda alt yapı sorunu olmayan bir Uşak hedefliyoruz” dedi.

“KÖYLER SICAK ASFALTLA TANIŞIYOR”

Köylere hizmet götürmekle yükümlü kurumun İl Özel İdaresi olduğunu söyleyen Cahan, “Belediye olarak kent merkezinde nasıl bir yaşam varsa köylerde de aynı konforda bir yaşam olmasını arzuluyoruz. Bu amaçla İl Özel İdaresi ile ikili olduk. Koordineli bir şekilde köylerimize hizmet götürmeye çalışıyoruz. Bildiğiniz gibi daha önce İlyaslı Köyüne sıcak asfalt dökmüştük. Şimdi Kaşbelen ve Hacıkadem Köylerine sıcak asfalt yapmayı planlıyoruz. Muhtarlarımızla burada çay içerken onların dertlerini dinledik. Köylerde yaşayanlar da bizim insanımız. Onlara hizmetin en iyisini el birliği ile götürmeliyiz. Bu anlamda da muhtarlarımızla görüşmelerimiz çok verimli geçti diyebilirim” açıklamasında bulundu.

912 toplam okunma, 1 günlük okunma

Yorum Yap