Başkan Cahan’ı bir öpücüğe kandırdılar

opucuk (1) opucuk (2) opucuk (3) opucuk (4)Neva ve İkra adlı iki sevimli kız kardeş, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’a gül verip öperek semtlerine basketbol sahası istedi. Özellikle kız çocuklarını çok seven Başkan Cahan da bu iki güzel kardeşi kırmayarak basketbol sahası yapılması için talimat verdi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, öteden beri çocuklara olan sevgisi ile bilinir kendisi de iki kız çocuğuna sahip olan Başkan Cahan, Hemşireler Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte ellerinde güllerle yanına gelen Neva ve İkra adlı kız kardeşlerle koyu bir sohbete başladı.

Önce gülleri veren kızlar, başkan cahan’ı öpmek istediler. Cahan, sevimli küçük kardeşlerin bu isteğini de yerine getirdi.

Kardeşlerden küçük olan Neva, “Başkan Amca, biz “Şoförler Cemiyeti Sitesinde oturuyoruz. Semtimizde spor yapacağımız alan yok. Lütfen, buraya bir basketbol sahası yapar mısınız?” diye sordu.

Başkan Cahan, “Böyle güzel ve tatlı kız çocuklarını kıramam. Sizin bu isteğinizi derhal yerine getireceğim” diyerek gerekli birim amirlerini telefonla arayarak, Küçük Neva’nın semtine basketbol sahası ve spor tesislerinin derhal yapılması talimatınıu verdi.

Neva ve İkra kardeşler, kendilerini kırmayan başkan amcalarına teşekkür ederek ayrıldılar.

HABER / SALİH KILINÇ

 

956 toplam okunma, 1 günlük okunma

Yorum Yap