Bilyoner.com Haftanın Maçı, Basketbol coşkusunu Uşak’a taşıyor

Bilyoner.com Haftanın Maçı, Basketbol coşkusunu Uşak’a taşıyor

Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nin 17. haftasında oynanacak olan Muratbey Uşak – Beşiktaş Sompo Japan, Bilyoner.com Haftanın Maçı coşkusu Uşaklı basketbol severlere taşımaya hazırlanıyor.

Bugüne dek Kadınlar Basketbol Süper Ligi isim sponsorluğu ve Spor Toto Basketbol Süper Ligi şans oyunları sponsorluğu ile basketbola destek veren Bilyoner.com, şimdi de “Haftanın Maçı” konseptiyle basketbol ligine damgasını vuruyor. Uşak Üniversitesi Spor Salonu’nda 4 Şubat Cumartesi günü (Bugün) saat 18:30 da oynanacak haftanın maçına Uşaklıların büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

UŞAK ŞENLENECEK

Sezon boyunca ligde takımı bulunan hemen her şehri ziyaret eden “Bilyoner.com Haftanın Maçı” maç öncesinde ve maç esnasında düzenlediği gösteriler, dans şovları ve yarışmalarla basketbol severlerin hafta sonlarını hiç unutamayacakları bir spor şölenine dönüştürüyor.

Türk basketbolu için oldukça önemli bir adım olan “Bilyoner.com Haftanın Maçı” konseptinin hedefi, basketbolun bir spor müsabakası olmanın ötesinde 7’den 70’e tüm izleyicilerin keyifli zaman geçirebilecekleri bir etkinlik olarak görülmesi ve böylelikle basketbola olan ilginin giderek daha da yukarılara taşınması. “Bilyoner.com Haftanın Maçı” bu hafta Muratbey Uşak ve Beşiktaş Sompo Japan arasında Uşak’ta oynanacak.

Spor Toto Teşkilatı ve Milli Piyango’nun sözleşmeli yasal bayisi Bilyoner.com, bir kez daha bir ilke imza atarak, bu sezon uygulamaya koyduğu “Haftanın Maçı” konsepti ile basketbol karşılaşmalarını sadece basketbolseverlerin değil, her yaştan seyircinin izlemeyi dört gözle beklediği keyifli birer etkinlik haline getiriyor. Bilyoner.com, imza attığı renkli organizasyonlarla sporun birleştirici gücünü ve yaşattığı coşkuyu hafızalara kazıyarak basketbola duyulan ilginin artmasını amaçlıyor.

UŞAK’TA 2. KEZ HAFTANIN MAÇI OYNANACAK

Aslında Uşak Haftanın maçı oynanmasına yabancı değil. 2016-2017 Sezonunda ilk kez uygulandı. Spor Toto Basketbol Ligi’nde ilk hafta mücadelesinde Fenerbahçe, Muratbey Uşak deplasmanında 71-70 mağlup olarak lige mağlubiyetle başladı. nan haftanın maçı uygulaması, ilk kez yine Uşak’ta başlatımıştı.

9 Ekim 2016 tarihinde yine Uşak Üniversitesi Spor Salonunda oynanan Spor Toto Basketbol Ligi’nde ilk hafta mücadelesinde Fenerbahçe, Muratbey Uşak deplasmanında  71-70 mağlup olarak lige mağlubiyetle başlamıştı.

“Haftanın Maçı” seçilen bu maç öncesi, Uşak il merkezinde orkestralar konserler vermiş, maç öncesi ve molalarda ponpon kızların gösterileri, Uşaklı basketbol severlerin hoşça vakitler geçirmesini sağlamıştı.

HABER / SALİH KILINÇ

Sayfa 8 bilyoner (2)       

Sayfa 8 bilyoner (4) Sayfa 8 bilyoner (5)  Sayfa 8 bilyoner (3)

708 toplam okunma, 2 günlük okunma

Yorum Yap