Bir başka olur ‘Şair evlenmesi’

 

evlenme-4 evlenme-2Şair, Tiyatro oyuncusu ve yönetmeni Uşaklı Barış Aydın’ın sıra dışı evlilik teklifine sevgilisi Ayşegül Tanrıverdi hayır diyemedi.

Yaklaşık 8 yıldır sevgili olduklarını belirten Barış Aydın’ın sıra dışı evlilik teklifi Atatürk Anıtı önünde gerçekleşti. Müzisyenler, alev meşaleleri, dron ve güllerle yapılan evlilik teklifi Ayşegül Tanrıverdi için beklenmedik bir sürpriz oldu. Genç Kız, şaşkınlıktan ne diyeceğini bilemedi ve nişanlısına sadece “Seni Seviyorum” diyebildi.

‘AŞKIMIZI VE DÜĞÜNÜMÜZÜ BÜTÜN UŞAK BİLSİN İSTEDİM’

Uşak Atatürk Anıtı önü ilginç bir evlilik teklifine sahne oldu.  Üç şiir kitabı yayınlanan, Tiyatro yönetmeni ve oyuncusu Barış Aydın, 8 yıllık sevgilisi Hemşire Ayşegül Tanrıverdi’ye yapacağı evlilik teklifi için arkadaşları ile değişik bir program hazırladı.

Daha önce gazetecilere de haber veren Aydın, meydanda müzisyen arkadaşlarını, diğer arkadaşlarını, havadan çekim yapan bir dron ve üzerinde “Seni seviyorum” yazan dev bir pankart hazırladı.

Hiçbir şeyden haberi olmayan Ayşegül meydana gelince, alev meşaleleri  yakıldı. Barış, sevgilisinin üzerine güller attı ve elinde yüzükle önünde diz çökerek “Benimle evlenir misin?” şeklinde teklif yaptı. Şaşkınlıktan dili tutulan genç kızın ağzından “Evet” çıkınca iki genç birbirine sarılarak bir süre dans etti.

Heyecandan konuşamayan Ayşegül, “şu anda mutluluktan ne diyeceğimi bilemiyorum. Barış’ı çok seviyorum. Başka bir şey söylememe gerek var mı?” şeklinde duygularını dile getirdi.

Sıra dışı evlilik teklifinin mimarı Barış Aydın, “Ayşegül ile 10 yıl önce tanıştık. Sonra birbirimize gönlümüzü kaptırdık. 8 yıldır o benim tek ve bitmeyen aşkım oldu. Sanatla uğraştığım için farklı bir teklif düşündüm. Şairane olsun istedim. Ayşegül ile yarın nikahımız var. İki hafta sonra da düğünümüz gerçekleşecek. Ben böyle şairane bir evlilik teklifi yapmakla aşkımızı ve düğünümüzü bütün Uşak duysun istedim. Sonuçta Uşak’ta yaşıyoruz” dedi.

HABER / SALİH KILINÇ

2,721 toplam okunma, 1 günlük okunma

Yorum Yap