Düğününüze doğayı da çağırın

TEMA nikah ürünlerini tercih eden çiftler, TEMA Vakfı’nın tüm Türkiye’de gerçekleştirdiği faaliyetlere kaynak sağlayarak gelecek nesiller için umut yeşertiyor. TEMA Vakfı Genç TEMA İl Temsilcisi Murat Salman, “Evlenirken, doğaya da bir armağan vermek isteyen çiftleri, TEMA nikah ürünlerini kullanmaya davet ediyoruz” dedi.

TEMA’NIN ÇALIŞMALARI İÇİN KAYNAK OLUYOR

TEMA Vakfı’nın yen evlenen çiftleri doğadan elde edilen TEMA nikah ürünlerini tercih etmeye çağırdığını kaydeden Uşak Genç TEMA İl Temsilcisi Murat Salman, “ TEMA Vakfı’nın tüm Türkiye genelinde yürüttüğü çalışmalara kaynak sağlamış oluyor. Bu kapsamda TEMA Vakfı’nın çocuklar için doğa eğitimleri, hukuksal ve yerel savunuculuk çalışmaları, doğal varlıkları ve biyoçeşitliliği koruma çalışmaları, kırsal kalkınma projeleri, bilimsel temelli doğa araştırmalarının hayata geçirilmesi gibi faaliyetlerine destek sağlanıyor. TEMA Nikah Ürünleri’ni tercih eden çiftler, TEMA Vakfı’nın tüm Türkiye’de gerçekleştirdiği faaliyetlere kaynak sağlayarak gelecek nesiller için umut yeşertiyor” dedi.

TEMA ÜRÜNLERİ GERÇEK YAPRAK VE ÇİÇEKLERDEN OLUŞUYOR

Salman, TEM Ürünleri hakkında da şu bilgileri verdi: “TEMA Vakfı; davetiye, nikah kartı ve ahşap magnet gibi ürünlerden oluşan TEMA Nikah Ürünleri’ni çiftlerin beğenisine sunuyor. TEMA Nikah Ürünleri’nin çiçekler, yapraklar, lale, kuşlar ve orman gibi çeşitleri bulunuyor. Ürünlerde kullanılan ağaç malzemenin tamamı sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre yönetilen FSC sertifikasına sahip ormanlardan geliyor. FSC sertifikasına sahip ormanlarda ekosistem bütünlüğü, ağaç varlığı ve biyolojik çeşitlilik korunuyor.”

SALİH KILINÇ / HABER

 

292 toplam okunma, 3 günlük okunma

Yorum Yap