Elektrik Teknisyenleri ve Esnaf ve Sanatkârları Odası yeni hizmet binası açıldı

Elektrik Teknisyenleri ve Esnaf ve Sanatkârları Odası yeni hizmet binası açıldı
Uşak Elektrik Teknisyenleri ve Esnaf ve Sanatkarları Odası yönetimi tarafından alınan yeni hizmet binasının açılışı yapıldı.
Uşak belediye Başkanı Nurullah Cahan tarafından kurdele kesilerek yapılan yeni hizmet binasının oda üyelerinin ve Uşaklıların maddi desteği ile alındı belirtildi. Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, esnafın ve odalarının kendilerinin baş tacı olduğunu belirterek, Uşak Belediyesi olarak her zaman yanarlında olduğunu vurguladı.
Oda üyeleri ve Uşaklıların maddi desteği ile alındığı belirtilen, Durak Mahallesi Akbur Mahallesi No:2 Saraç Apartmanı kat: 2 de bulunan yeni hizmet binasının açılış gerçekleştirildi.
“GÜÇLÜ ESANAF ŞAK’I DA GELİŞTİRİR”
Yeni hizmet binasının açılışını konuklarla birlikte gerçekleştiren Başkan Cahan, “Bugün burada kendi girişimleri ile oda üyelerinin kendi birikimleri ile aldıkları, Uşak Elektrik Teknisyenleri ve Esnaf ve Sanatkârları Odası’nın yeni hizmet binasının açılışı için toplanmış bulunuyoruz. Odalarımız ve esnafımız bizim baş tacımızdır. Biz isteriz ki, Odalarımız ve esnafımız güçlü olsun. Onlar ne kadar güçlü olursa ilimiz de o kadar gelişir ve büyür. Onun için başta oda başkanımız Sayın Nevzat Koç, yönetim kurulu ve oda üyelerine çok teşekkür ediyorum. Çünkü böyle güzel bir hizmet binasını kendi olanakları ile elde ettiler. Bir elin nesi var? İki elin sesi var. Birlik olarak güçlü olmayı başardılar. Tebrik ediyor ve Uşak Belediyesi olarak, Elektrik Teknisyenleri ve Esnaf ve Sanatkârları Odası’nın ve tüm esnaf kardeşlerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha belirtir, odamızın hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim. Bu vesile ile odamızın açılışına il dışından gelen konuklarımıza da hoş geldiniz diyorum” şeklinde konuştu.
Uşak Elektrik Teknisyenleri ve Esnaf ve Sanatkârları Odası Başkanı Nevzat Koç da konuşmasında şunları söyledi: “Öncelikle tüm üyelerimize ve Uşak halkına bize sahip çıktıkları için sözlerime üyelerime ve Uşak halkına teşekkürlerimi sunarak başlamak istiyorum. Şu an açılışını gerçekleştirdiğimiz hizmet binamız 300 bin TL değerindedir. Ancak, üyelerimizin ve Uşak halkının desteği ile biz oda olarak 125 bin TL gibi cüzi bir para harcadık. Sanmayın ki bu adayı sadece oda yönetimi yaptı. Eşimizin dostumuzun desteği ile yaptık. Sağ olsunlar var olsunlar” dedi.
“UŞAK DİĞER 96 ODAYA ÖRNEK OLDU”
“Türkiye Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Odası Federasyonu olarak bize bağlı 97 odamız var. Açıkça söylemek gerekirse; Uşak Elektrik Teknisyenleri ve Esnaf ve Sanatkârları Odası bu 97 oda içerisinde 163 üyesi ile bir mucizeyi gerçekleştiren tek odamızdır. Bu aldıkları 3. Hizmet binası oluyor. Uşak odamızın bu başarısı karşısında diğer odalarımızın da daha çok motive olup bir şeyleri başarmak isteyeceğine inanıyorum” ifadesini kullandı.
Uşak Elektrik Teknisyenleri ve Esnaf ve Sanatkârları Odası yeni hizmet binası açılına, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Uşak Elektrik Teknisyenleri ve Esnaf ve Sanatkârları Odası Başkanı Nevzat Koç, Türkiye Elektrik Teknisyenleri ve Esnaf ve Sanatkârları Odaları federasyonu Başkan Vekili ve Denizli oda Başkanı Cahit Beydemir, Türkiye Elektrik Teknisyenleri ve Esnaf ve Sanatkârları Odaları Başkan Vekili İsmail Abike, Antalya Oda Başkanı Yusuf Erdemir, Çorum, Manisa, Tavşanlı, Kütahya, İnegöl Gaziantep Nizip oda başkanları, Uşak esnaf oda başkanları Uşak Elektrik Teknisyenleri ve Esnaf ve Sanatkârları Odası üyesi esnaflar katıldı.
HABER / SALİH KILINÇ

260 toplam okunma, 1 günlük okunma

Yorum Yap