Genç Uşak Spor’un zor gününde kaptan Mesude yeniden dümene geçti

Türkiye Kadınlar Hentbol Liginde Bu sezon süper ligden 1. Lige düşen Genç Uşakspor, eski kaptanı Mesude İnceefe ile yeniden anlaştı.

Uşak tarafından çok bilinmese de 2014-2015 ve 2015-2016 sezonlarında Uşak’ı Süper Ligde temsil ettikten sonra ilgisizlik yüzünden 1. Lige düşen Genç Uşakspor, ilimizi tekrar Süper Ligde temsil etmek için kolları sıvadı.

Genç uşakspor, geçen yıl Polatlı Belediyespor’a giden başarılı kaptanı Mesude İnceefe ile 2017-2018 sezonu için yeniden anlaştı.

Genç Uşakspor’u süper ligde bırakarak 1. Ligde mücadele eden kaptan Mesude İnceefe, Polatlı Belediyespor’da sergilediği başarılı performansla takımının süper lige çıkmasında önemli bir performans sergiledi.

Ne yazık ki yeni takımı süper lige çıkarken, yıllardır kaptanlığını yaptığı Genç Uşakpsor ise 1. Lige düştü. Yapılan görüşme sonrasında Genç Uşakspor kulübü büyük bir fedakarlık yaparak, eski kaptanları Mesude’ yi  1 yıllığına kadrosuna kattı. Genç Uşakspor kulübü başkanı Mustafa Yalım, şehrin ileri gelenleri desteğe davet ederken, Spor kenti Uşak’ ta yalnız kaldıklarını dile getirdi.

Pauline Mballave Mesude ile birlikte 5 yeni transfer yapan Genç Uşakspor Ekim ayında başlayacak Kadınlar Hentbol Liginde tekrar süper ligde mücadele etmenin hesaplarını yapıyor.

 

1,052 toplam okunma, 3 günlük okunma

Yorum Yap