Kırmızı ışıkta bekleyen araca arkadan vurdu

İzmir istikametinden Uşak’a seyir eden  45 RA 4870  plakalı araç  Hacıkadem kavşağına geldiğinde kırmızı ışıkta bekleyen  51 HA 684 plakalı araca arkadan çarptı. O’da önünde bekleyen 35 KB 3287 plakalı araca çarptı. Zincirleme trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Bu sabah saat  09:45 sularında meydana gelen kazada Bülent Sarı’nın  kullandığı  45 RA 4870           trafik kazası  bir yaralı (2) trafik kazası  bir yaralı (3) trafik kazası  bir yaralı (4)plakalı araç Hacıkadem kavşağına geldiğinde kırmızı ışıkta bekleyen  Hasan Yüksel’in kullandığı 51 HA 684 plakalı araca arkadan çarptı. Bu sırada şoförün babası Hasan Sarı yan koltukta oturuyordu ve emniyet kemeri takılı değildi.  Çarpmanın etkisiyle kafasını ön cama çarpan Sarı hafif şekilde yaralandı.  Yaralıya olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından müdahale etti.

51 HA 684  plakalı aracın sahibi  Hasan Yüksel ; “Burada kırmızı ışıkta bekliyordum arkadan geldi ve çarptı. Çok hızlı geliyordu”  dedi. En öndeki 35 KB 3287 plakalı aracın sahibi de aynı doğrultuda ifadeler de bulundu.  Kazaya neden olan şoför konuşmak istemedi.

Olay yerine gelen Trafik polisi olası diğer kazaların yaşanmaması için  gerekli önlemleri aldı.

711 toplam okunma, 1 günlük okunma

Yorum Yap