Küçük çocukları zehirleyen şahıs yakalandı

Küçük çocukları zehirleyen şahıs yakalandı

Sivaslı ilçesinde Denizli ilinden getirdiği uyuşturucu maddeleri özellikle küçük çocuklara pazarlayan şahıs, tutuklanarak cezaevine kondu.

Sivaslı İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, V.K. isimli şahsın yaklaşık bir yıldır takibe alındığı ve tüm ailesinin uyuşturucu ticareti yaptığı bilgisine yer verildi. Açıklamanın tam metni şöyle:

“İlçemizde çocuklara ve bağımlılara uyuşturucu sattığı tespit edilen V.K. bugün çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yaklaşık bir yıldır İlçemiz Emniyet Amirliği Ekiplerince takibe alınan V. K.’ün  Denizli ilinden tanesini 17-18 TL.’den aldığı uyuşturucu nitelikteki hapları ilçemize getirerek buradaki çocuklara ve bağımlılara 30-35 TL’ den sattığı tespit edildi.

Uyuşturucu Madde satışını ve teminini telefonda şifreli konuşmalarla yaptığı, uyuşturucu madde almak isteyen kişilerle irtibata geçerek uygun yer ve zamanı söyleyip orada satışı gerçekleştirdiği öğrenildi.

OĞLU GELİNİ KIZI DAMADI HEPSİ UYUŞTURUCU SATMAKTAN İÇERİDE

Daha önce Uyuşturucu Ticareti yapma suçundan yargılandığı öğrenilen V. K.’ün suçunun sabit olmaması nedeni ile serbest bırakıldığı, yalnız aynı suçtan Oğlu A.K., Gelini D.A., Kızı F.T. ve Damadı H.M.nin Uyuşturucu Ticareti yapma suçundan cezaevinde olduğu öğrenildi.

V.K.  ise yaklaşık bir yıllık takip sonucu Uyuşturucu Ticareti yapma sucundan yakalanarak İlçemiz Cumhuriyet Savcılığınca yapılan soruşturmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.”

HABER / SALİH KILINÇ

 

 

 

 

914 toplam okunma, 3 günlük okunma

Yorum Yap