Kulüp Başkanı Çümen’den taraftarlara kombine bilet jesti

UTAŞ Uşakspor Kulübü Başkanı Ali Rıza Çümen, 2017-2018 sezonu kombine kart satışında taraftar için uygun fiyat politikası belirlediklerini söyledi.

Taraftarı stadyuma çekmek için belirledikleri kombine bilet fiyatlarını açıklayan Çümen, “Bizi her daim destekleyen taraftarlarımıza jest yapmak istedik. 2017-2018 Futbol Sezonu’nda Uşak 1 Eylül Stadı’nda geçerli olmak üzere, kombine bilet fiyatlarını, açık tribün 120 TL, kapalı tribün 220 TL olarak belirledik. Kombine bilet alan tüm taraftarlarımıza da UTAŞ Uşakspor tişörtü hediye ediyoruz” dedi.

Çümen, yaptığı açıklamada, sezon öncesi kombine fiyatlarını belirlerken, taraftar profilini göz önünde bulundurarak, yeni sezonda kartların fiyatlarını düşük tuttuklarını dile getirdi.

AÇIK 5 KAPALI TRÜBÜN 10 TL

Şampiyonluğu taraftarın desteği ile kazandıklarını belirten Çümen, bu yıl taraftarların statlara çekmek için stada giriş ücretlerini de düşük tuttuklarını belirtti. Çümen, “Tüm taraftarlarımıza maçı izlesin diye açık tribün bileti 5 TL,  kapalı tribün bileti 10 TL olarak belirledik” dedi.

Başkan Cümen, bu sezon genç bir takım kurarak önemli transferler yaptıklarını belirtti. Çümen,  “Takımın başına da deneyimli teknik direktör ve ekibini getirdik. Tüm Uşaklı taraftarı sahaya çekmek istiyoruz. Taraftarımızın yapısını yakından biliyoruz. Bu nedenle kombine kartlarda fiyat artışı yapmadık. Stada giriş bilet fiyatlarını da düşük tuttuk.” diye konuştu.

Taraftarlardan bu jesti karşılıksız bırakmamalarını isteyen Çümen, “Taraftarlarımızın tribünleri doldurmalarını ümit ediyoruz. Güzel bir hazırlık döneminden sonra centilmen taraftarlarımızla güzel bir sezon geçirmek istiyoruz. Yeni bilet fiyatlarımız, taraftarlarımıza bayram hediyemiz olsun. Bizi yalnız bırakmazlarsa, çok daha güçlü olacağız” ifadelerini kullandı.

KOMBİNE BİLETLER VE LİSANSLI ÜRÜNLER SATIŞTA

Utaş Uşakspor Kulübünden yapılan açıklamada, kombine bilet satışlarının Tiritoğlu Parkı’nda bulunan UTAŞ Uşakspor Store’de başladığı duyuruldu.

Yapılan açıklamada, UTAŞ Uşakspor lisanslı tişört, kaşkol, form ve şapka gibi ürünlerin da bayram sonrası satışa sunulacağı da belirtildi.

SALİH KILINÇ / HABER

SAYFA 8 MAN spor (2) SAYFA 8 MAN spor (1)

619 toplam okunma, 1 günlük okunma

Yorum Yap