UŞAK’LI YOGA ANTRENÖRÜNDEN ULUSLARARASI YOGA FESTİVALİ’NE DAVET

Uluslararası Yoga Festivali, 30 eylül – 1 ekim haftasonunda, muhteşem çam ormanlarıyla kaplı, oksijen zengini Ilgaz Dağları’nda gerçekleşecek. Yurtdışından ve ülkemizden katılacak yüzlerce Yoga sever, doğanın kucağında sağlık ve spor dolu Yoga etkinliklerinde buluşuyor. İlk kez Yoga ile tanışacaklar ve hatta hayatında hiç spor yapmamış olanlar için de ideal olan etkinlik, Uluslararası Yoga Federasyonu (UYF) tecrübesiyle gerçekleşiyor. Dağa, ormana, doyacağınız bu haftasonu tatili, kaçırmamanız ve mutlaka deneyimlemeniz gereken etkinlikler arasında!

Festival programında yer alan, derin tecrübeye ve bilimsel metodlara dayanan Orijinal Yoga Sistemi ile Ilgaz Dağları’nda geçireceğiniz bir haftasonunda, kaderin zincirlerinden kurtulabilirsiniz. “Tüm kişiliğimizi ve hayatımızı bedenimizde bulunan enerji merkezleri belirler” diyen kadim bilgelik Yoga, bizleri Ilgaz Dağları’na davet ediyor. Yoga Festivali’nde tüm hayatını Yogaya adamış UYF Başkanı Akif Manaf tarafından Özgüven, Yaratıcılık, Kararlılık ve Sevgi enerjilerini harekete geçiren dört Çakra (enerji merkezi) çalışması yaptırılacak ve cumartesi gecesi tüm katılımcılara bilgelik ziyafeti verilecek. Meditasyon, Nefes ve Zayıflamak için Yoga olarak üç ayrı çalışmanın daha yer alacağı Festivalde, hayatı seven ve coşkuyla kucaklayan insanların arasında tüm negatifliklerden arındığınızı ve yükseldiğinizi hissedeceksiniz. Etkinlikte özgür doğanızı alabildiğine keşfedebilirsiniz. UYF ve ETS tecrübesindeki bu özel etkinlik şehir stresinden uzakta, Kastamonu – Ilgaz Dağları’nda, hem spor hem sağlık hem de huzur dolu bir haftasonu  arayanlar için…

 Festivale, Uluslararası Yoga Federasyonu Antrenörlerinden doğma büyüme Uşak’lı olan Ayşegül Terci Arıcan da katılıyor. Ayşegül Terci Arıcan: “Uluslararası düzeyde gerçekleşecek olan bu festivale ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine çok sayıda kişi katılacak. Ayrıca, yurt dışından çok sayıda ülkeden sporcular ve yoga severler de festivalde olacak. Orijinal Yoga Sistemi tekniklerini uzun bir süredir düzenli olarak uyguluyorum. Bu bilimsel teknikler, bedensel sağlığıma çok iyi geldi. Bağışıklık sistemim güçlendi. Böylece hastalıklara karşı direncim arttı. Bunun  yanında günümüz dünyasının yoğun karmaşası içinde en sık rastlanan problemlerin başında yoğun stres ve gerilim geliyor. Uygulanan Orijinal Yoga Sistemi teknikleri stres ve gerilimle baş etmede oldukça etkili. Sağlık, huzur ve mutluluk kazanmak isteyen tüm Uşak’lı hemşehrilerimi Uluslararası Yoga Federasyonu  adına bu güzel Festivale davet ediyorum” dedi.

Yoga Festivali Programı

30 Eylül, Cumartesi

11.00 – Muladhara (Kök) Çakra çalışması – Özgüvenin geliştirilmesi

12.30 – Kahvaltı

14.30 – Gevşeme çalışması

15.30 – Nefes çalışması

17.00 – Svahisthana (Pelvis) Çakra çalışması – Yaratıcılığın geliştirilmesi

19.45 – Yoga Ateşi Gösterileri

20.00 – Büyük Üstad ile İnteraktif Söyleşi – Tüm Sorulara Cevaplar

 

01 Ekim, Pazar

08.00 – Manipura (Karın) Çakra çalışması – Kararlılığın geliştirilmesi

09.30 – Kahvaltı

12.30 – Meditasyon

13.30 – Zayıflamak için Yoga

15.00 – Anahata (Göğüs) Çakra çalışması – Sevginin geliştirilmesi

Yoga matlarınızı ve mevsime uygun giysilerinizi getirmeyi unutmayınız.

İsteğe bağlı olarak Çakra Çalışmaları ve İnteraktif Söyleşi esnasında İngilizce ve İspanyolca çeviri yapılabilir.

İstanbul için Otobüs Ulaşım ve Ulaşımsız paket tercihi mevcuttur.

Yoga festivalimizdeki çalışmalar hem Yogayla tanışmak isteyenler hem de deneyimliler için uygundur.
Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.
T. 0 212 243 96 42 – 0533 251 7583

www.uluslararasiyogafederasyonu.com

www.yogaacademy.com.tr

604 toplam okunma, 2 günlük okunma

Yorum Yap