UTAŞ Uşakspor Başkanı Ali Rıza Çümen, “Zafer inananlarındır”

UTAŞ Uşakspor Kulüp Başkanı Ali Rıza Çümen, birlik ve beraberlik içerisinde daha üst liglere tırmanmak için mücadele edecekelrini açıkladı.

”Geçtiğimiz sezon, şehrimizin önemli bir değeri ve markası olan Uşakspor’un amatör lige düştüğü 2008-2009 sezonundan bu yana süren, 8 yıllık profesyonel lig özlemini taraftarı,futbolcusu,yönetimi kısacası tüm şehir kenetlenerek sonlandırdıklarını hatırlatan Çümen, alt yapı ve tesisleşmeye önem verdiklerini, Uşak kenti ve taraftarlarla bütünleşerek, Uşakspor’u daha üst noktaya taşıyacaklarını açıkladı.

“SEZONA EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANDIK”

Utaş Uşakspor Kulüp Başkanı Ali Rıza Çümen, 2017-2018 Futbol Sezonu’na en iyi hazırlandıklarını belirterek futbol takımı için geleceğe yönelik palnalrını anlattı. İşte Çümen’in açıklamalarından satır başları:

”Sportif başarılar dışında, kulüplerin en önemli unsurları ve olmazsa olmazları arasında yer alan başarının anahtarı geleceğin teminatı tesisleşme ve alt yapı konularına büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda tesislerimizi, bir çok profesyonel takımların sahip olamadığı modern ve donanımlı bir tesis haline getirdik.”

Şehrimizin yıllardır kanayan yarası olan tesis sorununa çözüm bularak tesisleşme anlamında önemli bir adım attık. Alt yapıda ise, takımımızın profesyonel lige yükselmesiyle birlikte farklı yaş kategorilerinde mücadele edecek olan genç yeteneklerimizi ortaya çıkarmak adına koordineli bir şekilde çalışmalarımız sürecektir.

Önümüzdeki 2017-2018 sezonunda 3.ligde mücadele edeceğiz.15 gün sonra başlayacak olan ve tüm takımların belli bir hedef koyduğu ligde zorlu bir maraton bizleri bekliyor. Bu doğrultuda gerekli çalışmalarımızı yaparak kadromuzu oluşturduk. Takımımız sezona en iyi şekilde hazırlanıyor.

En başta belirttiğim gibi hepimiz için bir değer olan Uşakspor’un hak ettiği ve olması gereken konumlar bulunduğumuz ligle sınırlı değildir ve kalmamalıdır. Zaten şehrinin takımına olan bağlılığın ve potansiyelin çok yüksek olduğu şehrimizde beklenti ve hedeflerin yüksek olması aşikârdır. Bizlerde takımımızı hak ettiği daha üst noktalara taşımak için mücadele edeceğiz.

“GÖNÜLLER BİR OLSUN UŞAKSPOR ŞAMPİYON OLSUN”

“Geçen sezon olduğu gibi önümüzdeki zorlu sezonda da tüm şehir topyekûn inanarak, kenetlenerek rakiplerimize göre bir adım daha önde olacağımıza ve bunun sonucunda da zafere ulaşacağımıza yürekten inanıyorum. Hepimizin ortak paydası ve gayesi olan şehrimizin takımına desteklerini her daim hissettiren ve takımlarına sahip çıkan Uşak halkına ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Önümüzdeki sezonda tüm takımlara sakatlıksız, güzel bir sezon geçirmelerini diliyorum.”

SALİH KILINÇ / HABERSAYFA 8 MAN utasusakspor (3)

247 toplam okunma, 1 günlük okunma

Yorum Yap