Vali Okur 2017 Yılından Umutlu

Vali Okur 2017 Yılından Umutlu

Uşak Valisi Ahmet Okur tarafından, ilçe kaymakamları ve daire müdürleri ile yapılan toplantıda, 2016 yılının değerlendirilmesi ve 2017 yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Vali Okur, 2016 yılında Uşak olarak iyi bir ivme yakaladıklarını ve verimli bir yıl yaşandığını, zorlukları el birliği ile aşmayı başardıklarını, 2017 yılında ise tempo artırarak vatandaşın taleplerini karşılayacaklarını açıkladı.

İHTİYAÇ ÖNCELİĞİNE GÖRE KALİTELİ HİZMET VERECEĞİZ”

Uşak’ta 2016 yılında yapılan çalışmaları değerlendirmek, 2017 yılında yapılacak çalışmalar hakkında kurum ve kuruluşlar arası koordinasyonu sağlamak ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Vali Ahmet Okur başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi.

Valilik makam toplantı salonunda yapılan ve 5 ilçe kaymakamı, Uşak İli kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Ahmet Okur merkez ilçe ve 5 ilçemizde sürdürülen çalışmalar hakkında genel bir değerlendirmede bulundu.

 “BİR ÖNCEKİ YILDAN DAHA VERİMLİ ÇALIŞMALIYIZ”

Vali Okur “Uşak ilimizde ilçelerimizle birlikte ilimizin kalkınma ve gelişmesi noktasında çok iyi bir ivme yakalamış bulunmaktayız. Kaymakamlarımız ve daire amirlerimizle birlikte ilimiz için verimli çalışmalar gerçekleştirdik. 2016 yılında yaşanan sıkıntıları hep birlikte aştık. Yaşananları unutmamakla birlikte artık önümüze bakmak, bir önceki yıldan daha verimli çalışmalar gerçekleştirmek zorundayız. Bizimle birlikte bir takım ruhunu yakalamış tüm daire amirlerimize kaymakamlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. 2017 yılında da artan bir tempo ile çalışmalarımıza devam edecek, vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayıp, öncelik ve ihtiyaç sıralamasına göre kaliteli hizmetler sunmaya yatırımları planlandığı şekilde gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Vali Ahmet Okur’un konuşmasının ardında daire amirleri ile kaymakamlar ilçelerde sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Toplantı merkez ilçe ve bağlı ilçelerde 2017 yılı içinde gerçekleştirilecek projeler ve devam eden yatırımlarla ihtiyaç duyulan hizmetler konusunda karşılıklı görüşme ve değerlendirmelerin yapılmasının ardından sona erdi.

HABER /SALİH KILINÇ

0902kaymakam1 0902kaymakam

373 toplam okunma, 1 günlük okunma

Yorum Yap